איך תוודאו שעו"ד שלכם אכן מומחה במקרקעין?

נכתב על ידי עו"ד שמואל גרנאי

נכתב על ידי עו"ד שמואל גרנאי

עורך דין מומחה לתחומי מקרקעין וזכיינות

תוכן עניינים
יצירת קשר

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

איך תוודאו שעו"ד שלכם אכן מומחה במקרקעין?


בין אם אתם עומדים לרכוש דירה או שרכשתם כבר דירה וגיליתם שיש בה ליקויים, ובין אם אתם קבלנים, יזמים או בעלי מקצוע מתחום הבניה, ונקלעתם למצב בו אתם זקוקים לסיוע משפטי. בכל מקרה – כשמדובר בנדל"ן, סכומי הכסף הם משמעותיים, הסיכונים הם גדולים וכדי להבטיח את מיצוי זכויותיכם החוקיות חשוב להיעזר בעו"ד שהינו מומחה במקרקעין.

אז איך תוודאו שעו"ד שלכם אכן מומחה במקרקעין?

ראשית, מטבע הדברים, התמחות בתחום מסוים מצריכה התמקדות והתמקצעות. כך שאם הגעתם לעורך דין העוסק במקביל במספר רב מאוד של תחומים (כמו משפחה, נזיקין, עבודה, ואולי גם אזרחי ומסחרי) כמובן שלא יתכן שהוא אכן בעל מומחיות גבוהה בתחום המקרקעין.

ההמלצה היא לבחור בעורך דין המתמחה במקרקעין ובנוסף לכך בעוד תחום או שניים, כי זה מה שיבטיח לכם שהוא אכן בעל ניסיון רב ומגוון בעסקאות מכר ונדל"ן, מכל הסוגים.

כאשר אתם פונים למשרד עורכי דין, אל תסתפקו באמירה כמו "כן, אנחנו מכינים גם חוזי מכר" ואל תהססו לשאול ולבדוק לעומק מהו הניסיון הספציפי שיש להם בייצוג מקרים דומים לתיק שלכם.

זכרו: תחום הנדל"ן הוא תחום מאוד מורכב ורק עורך דין העוסק בנדל"ן באופן קבוע ועיקרי בקיא בכל הבדיקות שיש לעשות, בכל ה"מוקשים" שבדרך ובכל החידושים והשינויים בפסיקה שיכולים לעשות עבורכם את כל ההבדל.

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

יצירת קשר