זכיינות מפעל הפיס

נכתב על ידי עו"ד שמואל גרנאי

נכתב על ידי עו"ד שמואל גרנאי

מומחה לתחומי מקרקעין, זכיינות, צוואות וירושות

יצירת קשר

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

זכיינות מפעל הפיס - הצטרפות כזכיין לסניף טוטו לוטו

למפעל הפיס יש ברחבי הארץ מגוון סניפים ועמדות המאוישות על ידי זכיינים. מפעל הפיס מפעיל נקודות מכירה מהדרום ועד צפון הארץ, כאשר בנקודות המכירה ניתן לרכוש את מוצרי הפיס השונים. נקודות המכירה הן ביתנים של מפעל הפיס, בתי עסק וחנויות מטעם מפעל הפיס ודלפקים הממוקמים לרוב בקניונים ומרכזי קניות.

זכיינות מפעל הפיס – מידע אודות התהליך

זכיין מטעם מפעל הפיס הינו אדם עצמאי ופרטי אשר מעוניין לעסוק באופן אקטיבי בקידום ופיתוח נקודת מכירה של מפעל הפיס. על מנת להיות זכיין של מפעל הפיס צריך ניסיון קודם במכירות ולעבור ראיון מול נציגות ההנהלה של מפעל הפיס הישראלי.

הזכיינות זהו תהליך המתקיים בחברות ורשתות שונות, ביניהם גם מפעל הפיס – המציע לזכיינים שלו מגוון אפשרויות עסקיות אטרקטיביות, כאשר הזכיין מחויב להתנהל לפי חוזה מדויק של הנהלת מפעל הפיס.

ישנם יתרונות רבים לזכיינות על דוכן מפעל הפיס או לכל נקודת מכירה אחרת מכיוון שזו זכיינות בלוטו, משחק המזל הפופולרי ביותר בארץ ובעולם. מבחינת קהל לקוחות, דוכני מפעל הפיס תמיד ימשכו אליהם קהל פוטנציאלי – הדגש הוא על מפעיל הנקודה ועל קידומה.

איך לקבל זיכיון לסניף טוטו לוטו ווינר?

בכדי להתחיל את תהליך קבלת הזכיינות לדלפק / חנות / דוכן – יש לפנות למשווק האזורי הפועל באזור המגורים שלכם. ניתן למצוא באתר של מפעל הפיס רשימה מדויקת של המיקום והכתובת של המשווקים האזוריים.

המשווק האזורי יספק עבורכם את המידע הראשוני על תהליך הזכיינות ועל הדרישות הבסיסיות. כמו כן, בפגישה זו תוכלו לקבל מידע כמו מחיר זיכיון מפעל הפיס או מהי עמלת זכיין במפעל הפיס ועוד. ישנה אפשרות נוספת והיא הגשת מועמדות ובקשה לקבלת זיכיון – באמצעות טופס המצוי באתר הרשמי של מפעל הפיס.

למעשה מדובר בתהליך זהה לפנייה למשווק האזורי מכיוון שהטופס מופנה אל המשווקים האזוריים המצויים באזור מגוריכם. לאחר פגישה רשמית עם נציגי מפעל הפיס יתנהל תהליך של חתימה על חוזה. תהליך זהו חשוב מאוד מכיוון שלפיו יתנהלו הדברים בהמשך וחשוב לוודא כי אכן מדובר בחוזה הוגן והגיוני גם בעבור הזכיין ולא רק בעבור הרשת. נהוג להיוועץ בעורך דין המתמחה בתחום הזכיינות על מנת שיענה על כל השאלות שאינן ברורות או מובנות לכם. לאחר קבלת אישור הזכיינות תתחילו לעסוק במכירת מוצרי מפעל הפיס השונים באישור והסמכה של מפעל הפיס.

כמה אצטרך לשלם במידה ואקבל זכיינות לעמדה של מפעל הפיס?

בשונה מחברות אחרות, מפעל הפיס אינו דורש סכום חד פעמי בכדי להתחיל את תפעול הדוכן או החנות. זכיין של מפעל הפיס צריך להתאים לדרישות של ההנהלה כמו אמביציה, ניסיון קודם במכירות, יחסי אנוש מוצלחים, אישור ממשטרת ישראל ומעבר קורס הסמכה שאורכו מספר ימים. העיקרון של מפעל הפיס הוא להרוויח מכל הדוכנים והעמדות שהוא מספק לזכיינים ולכן הזכיין יצטרך להוכיח תוך זמן קצר את יכולות המכירה שלו. למעשה, מפעל הפיס ינסה לעזור ולהתערב עד כמה שניתן בעבודתו מול הזכיין וזאת בכדי להגדיל את המכירה והרווחים. יש לציין כי אנשים שמעוניינים בזכיינות אך חוששים מהשקעה כספית גדולה עשויים למצוא באופציה של זכיינות מפעל הפיס יתרון אדיר מכיוון שאין צורך להוציא המון כסף אלא רק להוכיח רצינות ולהציג עבודה משמעותית. יתרה מכך, החברה תלווה את זכייניה לאורך התהליך כולו בדרכים שונות כמו: קורסי הדרכה, הכוונה מקצועית, ייעוץ פיננסי ועוד.

צרו קשר לליווי משפטי בתהליך קבלת הזיכיון ולאחריו >>

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

יצירת קשר