זכיינות ריבר – rebar

נכתב על ידי עו"ד שמואל גרנאי

נכתב על ידי עו"ד שמואל גרנאי

מומחה לתחומי מקרקעין, זכיינות, צוואות וירושות

מידע על זכיינות לרשת rebar בישראל

ריבר rebar הינה רשת של משקאות בריאות הפועלת כיום ברחבי הארץ והתפתחותה המהירה של ריבר תפסה תאוצה בשנים האחרונות. רשת ריבר מציעה ללקוחותיה מגוון עשיר של משקאות בריאות וחטיפים מרעננים וטעימים. ריבר שמה דגש על ייצור ומכירה של מוצרים עם ערכים תזונתיים גבוהים ואיכותיים כאשר כל המיוצר ונמכר עשוי מחומרי גלם טבעיים ברמה גבוהה.

מוצרי ריבר השונים מכילים תוספות סופר פוד ומותאמים לטעם הייחודי של הלקוחות והשילוב בין טעם נפלא לבין בריאות מושך אליהם מגוון רחב של לקוחות מכלל האזורים והיישובים בארץ.

הייחודיות של רשת ריבר באה לידי ביטוי בכמה גורמים. מעבר להיותם רשת בריאה, הם גם עובדים ביעילות ובזריזות, מאפשרים ללקוח להגיע ולאסוף את המוצרים במהרה וללא עיכובים מיותרים. במשקאות של ריבר אין הרבה קלוריות והם זמינים במרבית שעות היממה. ריבר מספקת ללקוחותיה מוצרים טעימים, צבעוניים ובריאים המוכנים בסביבה נקייה ולפי תהליכים המשמרים את הערכים התזונתיים.

זכיינות לרשת rebar בישראל - מידע על ריבר

האווירה בסניפי ריבר מיוחדת למדי ומחירי המנות הוגנים ומותאמים לכל כיס. למעשה, מרבית המסעדות ודוכני ריבר מבוססות על אותו התפריט ואותו עיצוב, כאשר הזכיינים בסניפים אלו פועלים על פי שיטת עבודה ספציפית המיושמת על ידי הרשת מזה מספר שנים והוכיחה את עצמה כיעילה ונכונה. מעבר למסעדות, ישנם גם דוכנים של ריבר ברחבי הארץ – דוכנים אלו גם כן פועלים ומופעלים על ידי זכיינים פרטיים ומציעים מגוון מזונות מצומצם יותר אך תפריט עשיר של משקאות. עלות פתיחת דוכן rebar בזכיינות שונה ממחיר והעלות של פתיחת חנות. למעשה העלות משתנה בהתאם לכמה גורמים עליהם נפרט בהמשך.

כמה עולה להצטרף כזכיין לרשת ריבר?

מחיר רכישת זיכיון ריבר בשנת 2019 תלוי בהסכם ובחוזה שייחתם בין הזכיין לבין הרשת. העלויות משתנות לרוב מעסק אחד לאחר מכיוון שיש עסקים שונים בגודל ובתנאים הכרוכים בפתיחתם. כמו כן, מחיר העלות קשור למיקום המסעדה או הדוכן של ריבר – במקומות מרכזיים עשוי להיות גבוה יותר לאור עלויות ההקמה. כמו ההוצאה כך צפויה להיות גם ההכנסה אם העסק עובד בצורה תקינה ומוצלחת. חשוב לציין כי רשת ריבר נחשבת לרשת מצליחה ולמעשה המתעניינים בזכיינות יראו בסניפים אלו הזדמנות עסקית מוצלחת.

אודות הסכם זכיינות של Rebar

הסכם הזכיינות של ריבר נחתם רק לאחר מספר מפגשים בין הזכיין לבין הרשת. לרוב, מודל הזכיינות של rebar הוא קבוע אך לזכיין המתעניין יש מילה חשובה בתהליך חתימת ההסכם והוא יוכל לדרוש ולבקש שיתייחסו להיבטים מסוימים החשובים לו. לרוב, כאשר התהליך מלווה על ידי עורך דין מומחה ניתן להגיע להסכם שוויוני והוגן לשני הצדדים. הרווחים של רשת ריבר נחשבים לגבוהים בתחום המסעדנות והם דורשים מן הזכיינים לפעול לפי מודל הזכיינות שלהם – עליו הם יפרטו כבר באחת הפגישות הראשונות. לרוב, מומלץ לפעול לפי תנאי החברה מכיוון שחברה מצליחה מיישמת תהליכים שנבדקו והוכיחו את עצמם אך יחד עם זאת חשוב כי גם הזכיין או המועמד לזכיינות יהיה רשאי לקבל החלטות מסוימות ולהיות מנהל פעיל ומשפיע על המסעדה שהוא עובד ומתפעל

זכיינות rebar

תפקידו של עורך דין בתהליך החתימה על חוזה זכיינות

חשוב להבין כי בהחלט אפשר לחתום על חוזה זכיינות ללא ליווי של עורך דין, אך למעשה מדובר בסיכון מסוים מכיוון שעורך דין ידע להכווין אתכם מבחינת ליווי משפטי. עורך הדין מכיר ומודע להתנהלות הנכונה והתקינה בעת חתימה על חוזי זכיינות וידע איך ללוות אתכם בעת החתימה על החוזה.

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

יצירת קשר